Kurmes Dernegi Resmi Web Sitesi

MUSTAFA BER VEFAT ETTİ

 Almanya'da ailesini ve çocuklarını ziyaret etmek üzere gelen köylümüz Mustafa Ber aniden geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucu komaya girmiş ve doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak yaşama ve bizlere veda etmiştir. Çarşamba öğleden sonra (28 Nisan) merhumun cenazesi kaldırılacak.

Daha geçen gün 21 yaşında bir gencimizi yitirmenin üzüntüsünü yaşarken Musatafa Ber'in bu beklenmedik ölümü bizleri tamamen yasa boğmuştur.Bütün Ber ailesinin ve en başta da Mustafa Ber'in eşi Elif ile çocukalarına sabır diliyor üzüntülerini paylaşıyoruz.Tüm Kürmeşliler olarak  peş peşe gelen bu acı olaylar üzerine üzüntümüz büyük yaramız derindir. Mustafa Ber'e Hakk'tan rahmet dilerken başta Ber ailesi olmak üzere yüm köylülerimizin başı sağolsun. 

Degerli Dostlar Saygideger Köylülerimiz 23,24,25 Nisan 2010 tarihlerinde saat 11'den itibaren Ber ailesi asagidaki adreste taziyeleri kabul edecektir.Ayrıca Merhum'un cenazesi Çarşamba günü öğleden sonra (28 Nisan) memleketine götürülerek orda defnedilecek.

Alpenrosenweg 6

50769 Köln -Seeberg(Alevi Kültür Dernegi)

 Cuma günü Köln Seeberg Alevi Kültür merkezinde taziyeye gelen köylülerimiz ve dostlarımızda büyük bir üzüntü hakimdi.Mustafa'nın bu ani ölümü herkesi derinden sarsmıştı.Taziye evinde bulunan Hacı Cihan ve yakınlarının bir hafta içerisinde 2 yakınını birden kaybetmenin verdiği hüzün ve yaktıkları ağıtlar uzun yıllar bizlerin ve köylülerimizin yüreğinde kalacak gibi.