Kurmes Dernegi Resmi Web Sitesi

4.Kürmeş Şenliği Hakkında Kısa Bilgilendirme

Şenlik organizasyon konusunda kısa bilgiler.
Hava raporu tahminlerine göre, şenlik esnasına yağmur yağmıyacak, hava sıçaklığı gündüzleri 10- 13 akşamları 4 ile 6 dereceye kadar düşecek. ( Sıcak giysilerinizle gelin)

 

Oteli yanlız kullanmadığımız için, otelin birinci katı 74 yataklık ve alt katı 18 yataklık bizim için ayrılmıştır. Birinci katta erkek kadın olarak ortak kullanılacak. Alt kata gençler yerleştirilecektir. Kadın - erkek tuvalet ve duşları ayrıdır. Odaların şımdiden ayarlanması gerekiyor. Kim kiminle hangi odada kalmak istiyorsa ön müracatlarını yapmaları gerekiyor.

 

Sabah ve akşam açık büfe ögle sıcak yemek verilecek. İsteyen istediği kadar her zaman çay ve kahve alması mümkündür.  Cuma akşamı açık büfe geç saatlere kadar açık tutulacak. Yemeklerden domuz eti yoktur.

 

Toplantı için iki salon kiralanmiştır. Büyük ve gençlerin zevkle kullandıkları kaminli salon bize aittir.
Cuma ve Cumartesi geceleri büyük ateş yakılacak. Cumartesi gecesi büyük bir Gril partisi organize edilecektir. (Gril alanı ışıklandırılacak ve her kesin düzenli et alması sağlanılacaktır) Ellerinde akülü fenerleri olan getirsin.

 

Çocuklu ailelere indirim yapılacak, çocuklarınız için yatak yüzlerini getiriniz.
Park sorunu büyük. Arabalarınızı park ederken önü duvara doğru ve düzgün şekilde park etmelisiniz.
Şenliğe katılmanız belki unutulmayacak bir anınız olacaktır. Hava ne kadar sert olursa olsun, samimi duygularımız ortamı sıcak tutacağına inanıyorum. Müzik yapmak isteyenler, müzik aletlerini, spor yapmak isteyenler spor giysilerini beraberinde getirsin.

 Yolda sakin şekilde, şenlige neşeli geliniz