Kurmes Dernegi Resmi Web Sitesi

Sevgili Sponsorlarımız,Köylülerimiz, Candan Dostlarımız

 

Hepinizin yakınen takip ettiği üzere son 2 ay içerisinde 4 köylümüzü yitirmenin acısı içerisindeyiz.Bu acılara rahmen hayat geride kalanlar için en tabii haliyle devam etmektedir.Derneğimizin yapmayı tasarladığı 5. Kürmeş şenliği bu sene belirlenen tarihlerde köyümüzde yapılacaktır.Bu şenlikle bir nevide olsa köyümüzde yaşamakta olan köylülerimizde farklı bir etkinlikle yıllardır özlemini çektikleri bir ortamda buluşacaklardır,bu vesileyle bu şenliğe vereceğiniz destek maddi ve manevi açıdan derneğimiz için büyük önem arzetmektedir. Şenlik çalışmalarına önümüzdeki günlerde tekrar devam edeceğiz, şenliğimize sponsor olmak isteyen esnaf, kurum veya şahısların Mayıs ayının 20'sine kadar bizlere başvurmalarını rica ediyoruz. Şenlik proğramı Mayıs ayı sonu itibarıyla sizlere duyurulacaktır.

Sevgili Sponsorlarımız,

Şenlik afişimiz 50x70 boyutlarında olup sponsorluk alanları afiş üzerinde işaretlenmiştir.

Hazırlanan bu afişimiz bütün köylülerimizin işyerlerine gön derilerek şenlik tarihine kadar ilan edilecek olup, dileyen daha sonra da bu afişleri sürekli olarak işyerlerinde asılı tutabilecekler. 

Ayrıca bu afişimiz ilimizdeki bütün belediyelere gönderilecek ve asılması sağlanacaktır.

Şenlikteki bütün aktiviteleri içeren dört sayfalık bir broşür hazırlanacak ve dağıtılacaktır.

Şenlik programını da içeren renkli el broşürü hazırlanacak ve dağıtılacaktır.

İsteyen Sponsorlarımıza, köyümüzü tanıtacak dernek çalışmalarımızı yansıtacak geniş kapsamlı tanıtım kitabında da yer vereceğiz.

Şenlik sırasında siz değerli sponsorlarımızı tanıtım amacıyla birde sinevizyon sunumu gerçekleştirilecek.

Ayrıca ileride açıklayacağımız çok zengin ve doyurucu bir program da hazırlayacağız.

Yukarıda açıkladığımız aktivitelerin size ve firmanıza iyi bir tanıtım imkanı sunacağını düşünüyoruz. Bu nedenle hangi sponsor alanını seçtiğinizi ve o alanda yer almasını istediğiniz bilgilerinizi tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Avrupada Sponsor olmak isteyen kurum ve kuruluşlar,şahıslar Kurmeş derneğine başvurabilirler.sitemiz aracılığıylada bizlere ulaşabilirsiniz.Türkiye'de sponsor olmak isteyenler ise Türkiye temsilcilerimiz olan sayın Hıdır Güneri,Nihat Öz ve Haydar Ber'e bildirebilirler.

Şenlik proğramımızı nisan ayı itibarıyla yapacağımız son YK toplantısında netleştirip sizlere  duyuracağız. Son olarak değerli katkılarınızı bekliyor hepinize sağlık ve neşeli günler dilierken çalışmalarınızda başarılarınızın devamını umut ediyoruz.

 

Sponsor sıralamaları daha sonra tekrar düzenlenecektir.Yukarıdaki afiş sadece bir taslaktır.